С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

11 серпня 2023 року                                                                                          № 1481

Про надання дозволу комунальному

некомерційному підприємству

«Сарненський центр первинної медико

санітарної допомоги» Сарненської міської ради

на розроблення проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки в постійне користування

в місті Сарни по провулку Шкільному

Розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико санітарної допомоги» Сарненської міської ради, керуючись статтями 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико санітарної допомоги» Сарненської міської ради на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 0.3000 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я в місті Сарни по провулку Шкільному.
  2. Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання – на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1481 від 11 серпня 2023 року "Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико – санітарної допомоги» Сарненської міської ради на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельн...".doc

20 травня 2024
№ від 20 травня 2024 року "Про тимчасове призупинення освітнього процесу закладів дошкільної освіти Сарненської міської ради у літній період 2024 року"