Р І Ш Е Н Н Я

16 лютого 2022 року                                                                                     №783

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в постійне користування Комунальному

некомерційному підприємству

«Сарненський центр первинної медико-санітарної

допомоги» Сарненської міської ради

Розглянувши клопотання Комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування  для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги в селі Велике Вербче по вулиці Сергія Бережного, 1А, керуючись статтями 12, 122, 123, 125, 126  Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності Сарненської міської ради в селі Велике Вербче по вулиці Сергія Бережного, 1А.

1. Надати Комунальному некомерційному «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради в постійне користування земельну ділянку площею 0.1200 га (кадастровий номер 5625480500:01:002:0355) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги в селі Велике Вербче по вулиці Сергія Бережного, 1А за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності Сарненської міської ради.

1. Комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради право користування земельною ділянкою оформити відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

1. Комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Прозапас Людмили Олександрівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "

19 квітня 2024