№57 від 05 квітня 2021 року "Про створення комісії по визначенню спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік на отримання щомісячної фінансової підтримки"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

05 квітня 2021 року                                                                                         № 57

Про створення комісії по визначенню

спортсменів, тренерів, спортивних команд

Сарненської  міської територіальної громади  на 2021 рік

на отримання щомісячної фінансової підтримки

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 пункту 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про фізичну культури і спорт»,          враховуючи рішення  сесії Сарненської міської ради  від   24.12.2020 р.  № 83 «Про  Програму фінансової підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської  міської територіальної  громади на 2021 рік»:

1. Створити комісію по визначенню  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської  територіальної громади на 2021 рік, на отримання щомісячної фінансової підтримки,  у  складі:

• Назарець Іван Петрович, голова комісії, перший заступник Сарненського міського голови;

• Колдун Віктор Володимирович, секретар комісії, головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради;

• Радько Олена Анатоліївна, член комісії, начальник фінансового управління Сарненської міської ради;

• Михайлицький Віктор Олександрович – член комісії, начальник відділу фізичної культури та спорту управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради;

• Євтушок Олена Іванівна, член комісії, головний бухгалтер центру фінансово - господарського забезпечення управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради;

• Шапірко Максим Миколайович, член комісії, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціальної політики Сарненської міської ради;

• Параниця Наталія Миколаївна, член комісії, заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Сарнеської міської ради.

1.  Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника   міського голови  Івана Назарця.

Сарненський  міський  голова:                                           Руслан Серпенінов

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024