№78 від 05 травня 2021 року "Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

05 травня 2021 року № 78

Про затвердження актів

приймання-передачі основних засобів

від Сарненської міської ради

на баланс управління культури, туризму,

молоді та спорту Сарненської міської ради

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 25.02.2021 року  № 103 «Про передачу на баланс та у господарське відання або оперативне управління майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади комунальним суб’єктам господарювання», керуючись статтею 137 Господарського кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Затвердити акти приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради у кількості 4 (чотири) шт. (додаються).

1. Начальнику управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради забезпечити взяття на баланс відповідного майна, з відображенням на відповідних рахунках.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Міщеню В.П., Драганчука Т.М.

Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024