С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

06 жовтня 2023 року

№ 1560

Враховуючи звернення закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Ремчиці Сарненської міської ради від 31.08.2023 № 80, закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 «Вербиченька» Сарненської міської ради від 28.08.2023 № 64, з метою ефективного використання комунального майна, керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з балансу закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Ремчиці Сарненської міської ради на баланс закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 «Вербиченька» Сарненської міської ради джерело безперебійного живлення, а саме: дизель генератор AKSA, модель APD70A, серійний номер Y14083618, вартістю 304 167,00 грн.
  2. Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 «Вербиченька» Сарненської міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі джерела безперебійного живлення, вказаного у пункті 1 цього рішення, та надати один примірник акта приймання-передачі майна відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш).

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024