С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

баланс закладу дошкільної освіти

(дитячий садок) «Сонечко» села

Велике Вербче Сарненської міської ради

Враховуючи звернення закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Велике Вербче Сарненської міської ради,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з балансу Сарненської міської ради на баланс закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Велике Вербче Сарненської міської ради майно, визначене додатком 1 до цього рішення.
  2. Закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Велике Вербче Сарненської міської ради спільно із Сарненською міською радою провести приймання-передачу майна у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток 1 до рішення міської ради

16.06.2023 № 1328

Назва