С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

10 лютого 2023 року

№ 1168

Про передачу на баланс та в оперативне  управління майна закладам дошкільної освіти Сарненської міської ради

Відповідно до статті 137 Господарського кодексу України,  статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати на баланс та в оперативне управління майно закладам дошкільної освіти Сарненської міської ради, згідно з додатком  до цього рішення.
  2. Виключити з додатку до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 103 «Про передачу на баланс та у господарське відання або оперативне управління майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади комунальним суб’єктам господарювання» пункти 82, 83, 84, 85, 86, 411, 412, 413, 488, 489, 490, 531, 535.1, 642, 535, 539.1, 539, 536, 603.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку  (Ігор М’якішев), а організацію виконання – на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської міської ради

­­­10.02.2023 №1168

Перелік закладів дошкільної освіти Сарненської міської ради, яким