№216 від 15 Липня 2020 року "Про зміну назвдошкільних навчальних закладівСарненської міської ради та затвердження Статутів закладів в новій редакції"

15 липня 2020 року                                                                          № 216

«Про зміну назв

дошкільних навчальних закладів

Сарненської міської ради та

затвердження Статутів закладів в новій редакції»

Відповідно до  Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VІІІ, керуючись статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», беручи до уваги рішення міської ради №779 від 26 лютого 2008 року «Про делегування повноважень виконкому Сарненської міської ради  щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сарни», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Змінити назву дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) № 6 «Казка» комунальної власності Сарненської міської ради на заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 6 «Казка» загального розвитку Сарненської міської ради.
  2. Затвердити Статут закладу дошкільної освіти (ясел-садок) № 6 «Казка» загального розвитку Сарненської міської ради у новій редакції.
  3. Змінити назву дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Дзвіночок»  комунальної власності Сарненської міської ради на заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 «Дзвіночок» Сарненської міської ради.
  4. Затвердити Статут закладу дошкільної освіти (ясел-садок) № 1 «Дзвіночок» Сарненської міської ради у новій редакції.
  5. Змінити назву  дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  комбінованого типу № 9 «Росинка»  Сарненської міської ради на заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 9 «Росинка» Сарненської міської ради.
  6. Затвердити Статут закладу дошкільної освіти (ясел-садок) комбінованого типу № 9 «Росинка» Сарненської міської ради у новій редакції.
  7. Змінити назву дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  № 4 «Сонечко» комунальної власності Сарненської міської ради на заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 «Сонечко» Сарненської міської ради.
  8. Затвердити Статут закладу дошкільної освіти (ясел-садок) № 4 «Сонечко» Сарненської міської ради у новій редакції.
  9. Змінити назву дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  № 5 «Вербиченька» комунальної власності Сарненської міської ради на заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 «Вербиченька» Сарненської міської ради.
  10. Затвердити Статут закладу дошкільної освіти (ясел-садок) № 5 «Вербиченька» Сарненської міської ради у новій редакції.
  11. Керівникам закладів дошкільної освіти Сарненської міської ради подати документи для проведення державної реєстрації Статутів закладів дошкільної освіти Сарненської міської ради у новій редакції.
  12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

Міський голова                                                                     Світлана Усик

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 57 від 13 березня 2024 року "Про затвердження акта приймання-передачі майна"