№292 від 16 червня 2021 року «Про призупинення освітнього процесу закладів дошкільної освіти Сарненської міської ради у літній період 2021 року»

16 червня  2021 року                                                                             №292

«Про призупинення освітнього

процесу закладів дошкільної освіти

Сарненської міської ради у літній період 2021 року»

Керуючись ст. 32, 52 Закону України “Про місцевесамоврядування в Україні», п. 12, 15, 18 Положення про заклад дошкільної освіти,затверджений
постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. № 305 (зі змінами),наказом Міністерства охорони  здоров’я України від 24.03.2016 р.№ 234«Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів»,зареєстрований вМіністерстві юстиціїУкраїни від 14 квітня 2016р.№563/28693,у зв’язку із зменшенням чисельності дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти у літній період та з метою впорядкування приміщень закладів дошкільної освіти до початку навчального року,  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Тимчасово призупинити  освітнійпроцес у закладах дошкільної освіти Сарненської територіальної громади з 01.07.2021р. до 31.08.2021р., а саме:

-ЗДО (ясла-садок) комбінованого типу №9 «Росинка»Сарненської міської ради;

-ЗДО (ясла – садок) №1 «Дзвіночок» Сарненської міської ради;

-ЗДО (ясла-садок) №3 «Ялинка»Сарненської міської ради;

-ЗДО (ясла – садок) №4Сарненської міської ради;

-ЗДО (ясла-садок) №5 Сарненської міської ради;

-ЗДО (ясла – садок) № 6 «Казка»Сарненської міської ради;

-ЗДО (ясла-садок) №7 «Калинка»Сарненської міської ради;

-ЗДО комбінованого типу (ясла-садок) №8 «Веселка»Сарненської міської ради;

-ЗДО (дитячий садок) «Дзвіночок» села БутейкиСарненської міської ради;

-ЗДО (дитячий садок) «Сонечко» села Велике ВербчеСарненської міської ради;

-ЗДО (дитячий садок) «Сонечко» села КоростСарненської міської ради;

-ЗДО (дитячий садок) «Казка» села КонстянтинівкаСарненської міської ради;

-ЗДО (дитячий садок) «Сонечко» села РемчиціСарненської міської ради;

-ЗДО (ясла-садок) «Малятко» села ЛюхчаСарненської міської ради;

-ЗДО (ясла-садок) «Сонечко» села ЛюбиковичіСарненської міської ради;

-ЗДО (дитячий садок) «Сонечко» села КричильськСарненської міської ради.

1. Директорам закладів дошкільної освіти Сарненської міської ради:

- довести зміст пункту 1 цього рішення до членів трудових колективів та батьків дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти;

- організувати роботи по ремонту майнових комплексів ЗДО у липні, серпні 2021 року та своєчасно і якісно підготувати заклади дошкільної освіти до нового 2021-2022 навчального року, який розпочати з 01.09.2021 року.

1. Контроль за виконанням рішення покласти назаступника міського голови Володимира Міщеню.

Міський головаРуслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024