№84 від 11 травня 2021 року "Про заходи щодо запобігання виникненню та поширенню спалахів гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на 2021 рік на території Сарненської міської територіальної громади  "

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11 травня 2021 року                                                                               № 84

Про заходи щодо запобігання

виникненню та поширенню спалахів

гострої респіраторної хвороби СОVID-19,

спричиненої коронавірусом

SARS-CoV-2, на 2021 рік на території

Сарненської міської територіальної громади

Керуючись статтями 49, 140 Конституції України, статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статтей 5, 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з врахуванням рішення засідань комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненсьої міської ради від 26 березня 2021 року №1 та від 27 березня 2021 року №2:

1. Створити робочу групу для забезпечення контролю за дотриманням суб'єктами господарювання заходів щодо запобігання виникненню та поширенню спалахів гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на 2021 рік на території Сарненської міської територіальної громади.
  2. Затвердити склад робочої групи для забезпечення контролю за дотриманням суб'єктами господарювання заходів запобігання виникненню та поширенню спалахів гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на 2021 рік на території Сарненської міської територіальної громади (далі - робоча група) згідно з додатком 1.
  3. Затвердити Положення про робочу групу для забезпечення контролю за дотриманням суб'єктами господарювання заходів запобігання виникненню та поширенню спалахів гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на 2021 рік на території Сарненської міської територіальної громади, згідно з додатком 2.
  • Затвердити План заходів, спрямованих запобігання на виникненню та поширенню спалахів гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на 2021 рік на території Сарненської міської територіальної громади, згідно з додатком 3.
  1. Робочій групі, утвореній згідно з пунктом 1 цього розпорядження, в межах своїх повноважень забезпечити контроль виконання за дотриманням обмежувальних заходів усіма суб'єктами господарювання з фіксуванням порушень та з подальшою передачею матеріалів до уповноважених органів.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

В.о. міського голови                                                             Володимир МІЩЕНЯ

Додаток до розпорядження.docx

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"