№1462 від 05 червня 2020 року "Про порядок денний ХХХХІІІ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання"

05 червня 2020 року

№ 1462

«Про порядок денний ХХХХІІІ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання»

Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 3 статті 2.17 Регламенту Сарненської міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити порядок денний ХХХХІІІ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання:

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХХХІІІ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2020 року.

бюджету та фінансів.

1. Про затвердження змін до цільових Програм по пріоритетних напрямках розвитку міста Сарни на 2020 рік.

бюджету та фінансів.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.

бюджету та фінансів.

1. Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Сарни".

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.02.2018 № 746 "Про структуру та чисельність апарату міської ради та її виконавчого комітету".

бюджету та фінансів.

1. Про деякі питання орендної плати за користування нерухомим майном територіальної громади міста на період дії карантину.

Доповідає: Шостак Я.С. – начальник відділу юридичного забезпечення.

1. Про внесення змін до Регламенту Сарненської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 30.11.2015 № 21 (зі змінами).

Доповідає: Шостак Я.С. – начальник відділу юридичного забезпечення.

1. Про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Сарни.

Доповідає: Шостак Я.С. – начальник відділу юридичного забезпечення.

1. Про погодження списання з балансу КП "Житлосервіс" багатоквартирних будинків в м. Сарни.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій м.Сарни із земельних питань.

Доповідає: Арсентєв А.О. – головний спеціаліст із земельних питань.

1. Різне.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень