Звернення та прийом громадян

Заступник міського голови

ДРАГАНЧУК Тарас Миколайович

ЩОП'ЯТНИЦІ

Прийом громадян з особистих питань проводиться за адресою: м.Сарни, вул. Широка 31, з 10.00 до 13.00 год.

Попередній запис на особистий прийом міського голови проводиться напередодні дня прийому з 09.00 до 16.00 за тел. (03655) 3 50 85.

Прийом учасників війни, дітей війни, учасників АТО, учасників бойових дій, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Героїв України, осіб з інвалідністю, матерів-героїнь, членів сім’ї загиблого, переселених або внутрішньо переміщених осіб, осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, а також громадян, які мають установлені законодавством пільги, здійснюється першочергово.

Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути  присутні їх представники, повноваження яких оформлені у встановленому порядку, та/або особи, які перебувають у родинних відносинах з такими громадянами.  Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.  Посадова особа, яка веде особистий прийом, має право запрошувати керівників установ, підприємств, організацій та посадових осіб у межах повноважень з метою забезпечення оперативного та всебічного опрацювання питань, порушених громадянами під час прийому.

Письмові звернення громадян можна надіслати поштою на адресу: Сарненська міська рада, вул. Широка, 31, м.Сарни, Рівненська обл., 34503 або зареєструвати особисто в кабінеті № 103, 1 поверх, вул. Широка,31.

Звернення громадян мають бути оформлені відповідно до вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян». У зверненні зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина та викладається суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути надруковано або написано від руки розбірливо і чітко, підписано заявником (групою заявників) із зазначенням дати.

Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, зі змісту яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними. Анонімні звернення розгляду не підлягають.

Також, для подання усних звернень, громадяни можуть звернутися за телефоном (03655) 3-50-85 цілодобово.

ГРАФІК ПРИЙОМУ

ГРОМАДЯН 3 ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ У ВИКОНАВЧИХ ОРГАНАХ

САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Начальник фінансового управління

РАДЬКО Олена Анатоліївна

Начальник управління освіти

КОШКІНА Діана Анатоліївна

Начальник управління культури

РАКОВЕЦЬ Едуард Кирилович

ЩОВІВТОРКА

Прийом відвідувачів з особистих питань проводиться з 09.00 до 13.00 год.

Попередній запис проводиться в день прийому в приймальні відповідного управління з 8.00 год.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

3 ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ В СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Староста Великовербченського старостинського округу № 1

Староста Любиковицького старостинського округу № 11

ШКОДИЧ Павло Олексійович

ЩОП’ЯТНИЦІ

Прийом відвідувачів з особистих питань проводиться з 09.00 до 13.00 год.

Попередній запис проводиться в день прийому в адмінприміщенні відповідного старостинського округу

Порядок роботи зі зверненнями громадян у Сарненській міській територіальній громаді

Доступ до публічної інформації в Сарненській міській раді

Звіт про стан роботи зі зверненнями громадян та організацією особистого прийому у Сарненській міській територіальній громаді.

Звіт про стан роботи зі зверненнями громадян та організацію особистого прийому у Сарненській міській територіальній громаді за 2023.docx
Звіт про стан роботи зі зверненнями громадян та організацію особистого прийому у Сарненській міській територіальній громаді за 1 квартал 2024.docx.docx
Звіт про стан роботи зі зверненнями громадян та організацію особистого прийому в Сарненській міській територіальній громаді у першому півріччі 2024 року.docx

26 липня 2024