, Адміністратор

Звернення та прийом громадян

ГРАФІК ПРИЙОМУ

ГРОМАДЯН 3 ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ В МІСЬКІЙ РАДІ

   

ЩОВІВТОРКА

Міський голова

Серпенінов Руслан Петрович

ЩОСЕРЕДИ

Перший заступник міського голови 

Назарець Іван Петрович

ЩОЧЕТВЕРГА

Заступник міського голови 

Міщеня Володимир Петрович 

ЩОП'ЯТНИЦІ

Заступник міського голови 

Драганчук Тарас Миколайович

 
Прийом громадян з особистих питань проводиться за адресою: м.Сарни, вул. Широка 31, з 10.00 до 13.00 год. 

Попередній запис на особистий прийом міського голови проводиться напередодні дня прийому з 09.00 до 16.00 за тел. (03655) 3 50 85.

Прийом учасників війни, дітей війни, учасників АТО, учасників бойових дій, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Героїв України, осіб з інвалідністю, матерів-героїнь, членів сім’ї загиблого, переселених або внутрішньо переміщених осіб, осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, а також громадян, які мають установлені законодавством пільги, здійснюється першочергово. 

Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути  присутні їх представники, повноваження яких оформлені у встановленому порядку, та/або особи, які перебувають у родинних відносинах з такими громадянами.  Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.  Посадова особа, яка веде особистий прийом, має право запрошувати керівників установ, підприємств, організацій та посадових осіб у межах повноважень з метою забезпечення оперативного та всебічного опрацювання питань, порушених громадянами під час прийому.

Письмові звернення громадян можна надіслати поштою на адресу: Сарненська міська рада, вул. Широка, 31, м.Сарни, Рівненська обл., 34503 або зареєструвати особисто в кабінеті № 103, 1 поверх, вул. Широка,31.

  

Звернення громадян мають бути оформлені відповідно до вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян». У зверненні зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина та викладається суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути надруковано або написано від руки розбірливо і чітко, підписано заявником (групою заявників) із зазначенням дати.

Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, зі змісту яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними. Анонімні звернення розгляду не підлягають.

Також, для подання усних звернень, громадяни можуть звернутися за телефоном (03655) 3-50-85 цілодобово.

Порядок роботи зі зверненнями громадян у Сарненській міській територіальній громаді 

Доступ до публічної інформації в Сарненській міській раді

Звіт про стан роботи зі зверненнями громадян та організацією особистоого прийому у Сарненській міській територіальній громаді.

Прикріплені файли
Звіт про стан роботи зі зверненнями громадян та організацію особистого прийому у Сарненській міській територіальній громаді за 2023.docx
Звіт про стан роботи зі зверненнями громадян та організацію особистого прийому у Сарненській міській територіальній громаді за 1 квартал 2024.docx.docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
22 квітня 2024
№ від 22 квітня 2024 року "Про  внесення змін до  Програми «Діти Сарненщини» на 2022-2024 роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
22 квітня 2024
№ від 22 квітня 2024 року "Про  схвалення  змін до   Програми  забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
22 квітня 2024
№ від 22 квітня 2024 року "Про схвалення  Програми розвитку та збереження архівних фондів на 2025-2027 роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
22 квітня 2024
№ від 22 квітня 2024 року "Про схвалення Програми соціально - правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2025 - 2027 роки"

Документи → Проєкти рішень ради
22 квітня 2024
Про затвердження Програми фінансової  підтримки комунальної установи «Інспекція з благоустрою Сарненської міської  територіальної громади» Сарненської міської ради на 2025 - 2027 роки

Пошук документів