, Головний редактор

№2 від 04 січня 2023 року "Про затвердження Порядку роботи зі зверненнями громадян у Сарненській міській територіальній громаді"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

04 січня 2023 року                                                                                           № 02

 

 

Про затвердження Порядку роботи

зі зверненнями громадян у Сарненській

міській територіальній громаді

 

 

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою визначення основних вимог до організації роботи зі зверненнями громадян, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 та частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

  1. Затвердити Порядок роботи зі зверненнями громадян у Сарненській міській територіальній громаді (Сарненській міській раді, самостійних структурних підрозділах, старостинських округах), що додається. 
  1. Керівникам самостійних структурних підрозділів, старостам старостинських округів Сарненської міської територіальної громади подавати звіт про стан роботи зі зверненнями громадян та організацію особистого прийому керівника в загальний відділ міської ради щокварталу до 30 числа останнього місяця кварталу. 
  1. Організацію та контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника загального відділу та керуючого справами виконавчого комітету міської ради.

 

  

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Прикріплені файли
Про затвердження Порядку роботи зі зверненнями громадян у Сарненській міській територіальній громаді.docx.docx
Порядок роботи зі зверненнями громадян у Сарненській міській територіальній громаді (Сарненській міській раді, структурних підрозділах, Центрах, старостинських округах).docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради 24-ї позачергової сесії
22 вересня 2023
Про затвердження Положення про публічні консультації з громадськістю щодо питань, віднесених до компетенції Сарненської міської ради та її виконавчих органів

Документи → Проєкти рішень ради 24-ї позачергової сесії
22 вересня 2023
Про затвердження змін до Програми підтримки та  розвитку комунального підприємства телерадіокомпанії «Полісся» Сарненської міської ради на 2021-2025 роки

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 453 від 20 вересня 2023 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 428 від 20 вересня 2023 року "Про затвердження мережі  закладів освіти Сарненської міської ради на 2023-2024 навчальний рік"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 452 від 20 вересня 2023 року "  Про надання дозволу на вчинення правочину"

Пошук документів