Медичні заклади та аптеки

Медичне обслуговування міста здійснюють три лікарні, пологовий будинок, жіноча та дитяча консультації.

В місті досить розвинена мережа аптек та аптечних кіосків.

В закладах охорони здоров’я постійно проводиться робота, спрямована на підвищення якісних показників діяльності лікувально-профілактичних закладів міста, забезпечення інноваційного розвитку системи охорони здоров’я, зміцнення та модернізація матеріально-технічної бази. Це сприяє покращенню якості послуг, забезпеченню стабільності удосконалення форм і методів управління галуззю охорони здоров‘я.

На базі Сарненської центральної районної лікарні проводиться імплантація штучного кришталика в очному відділенні, започаткована методика малоінвазивних хірургічних втручань з допомогою лапароскопа в хірургічному відділенні, введені новітні перинатальні технології в пологовому будинку, функціонують відділення гемодіалізу, лабораторія ВІЛ/СНІДу й цитологічна, отоларінгологічне та офтальмологічне відділення, які обслуговують населення 5 північних районів області, працюють кабінети «Довіра», «Здорової дитини», де можна отримати безоплатні консультації.

Щорічно в закладах охорони здоров‘я міста впроваджуються нові методи лікування та діагностики, комп’ютеризація робочих місць, встановлюється нове програмне забезпечення для покращення статистичної обробки даних.

Лікарні міста:

Аптека вул.Технічна, 17а
Міжлікарняна аптека № 1, КЗ "Сарненська ЦРЛ" вул.Технічна, 1

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про підготовку КП «Житлосервіс», КП «Екосервіс» до виконання робіт з благоустрою та озеленення території Сарненської міської територіальної громади у весняно-літній період 2024 року"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми «Комунальне майно» на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми стимулів для медичних працівників Сарненської міської територіальної громади на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024