Закликаємо неухильно дотримуватись правил безпеки на водних об'єктах громади.

На території громади розпочався купальний сезон. Температура повітря на дворі становить більше 20 °С. Громадяни почали відпочивати на водоймах Сарненської громади, тому закликаємо усіх неухильно дотримуватись правил безпеки на водних об'єктах, а саме:

- обирайте спеціально відведені місця для купання;

- ні в якому разі не залишайте без нагляду дітей;

- не лізьте у воду у незнайомому для вас місці не пірнайте з містків, дамб, дерев, високих берегів ;

- не запливайте далеко від берега на велику глибину;

- не купайтеся в нетверезому стані;

- ніколи не плавайте на одинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.

Будьте дуже обережні! Відпочинок на воді, може бути небезпечний!

Дотримуйтесь правил поведінки на воді!

Разом з тим повідомляємо що за інформацією Сарненського районного відділу ДУ «Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” 27.05.2024р. проведено відбір та дослідження зразків води відкритих водойм у місцях масового відпочинку населення: річка Случ м.Сарни вул.Набережна зона відпочинку; озеро «Селянське» м.Сарни, кар’єр «Орлівський» с.Орлівка. Дослідження проводились за мікробіологічними, санітарно-хімічними, паразитологічними показниками.

За результатми досліджень встановлено, що вода р.Случ не відповідає вимогам «Гігієнічних регламентів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення”, затверджених наказом МОЗ України від 02.05.2022 № 721 за вмістом заліза – становить 2,0 мг/дм3 при нормативі ≤ 0,3 мг/дм3.

Вода кар’єру “Орлівський» не відповідає вимогам за паразитологічними показниками - виділено яйця гельмінтів Ascaris Lumbricoides та вмістом заліза – становить 0,87 мг/дм3 при нормативі ≤ 0,3 мг/дм3.

Вода озера «Селянське» не відповідає вимогам за паразитологічними показниками - виділено яйця гельмінтів Ascaris Lumbricoides.

З метою запобігання виникнення та поширення паразитарних захворювань серед жителів Сарненської міської територіальної громади інформуємо населення Сарненської ТГ щодо результатів досліджень та непридатності води вказаних водойм для купання станом на 31.05.2024р.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради.

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутько Олені Миколаївні