№139 від 20 квітня 2017 року "Про проведення сезону безпеки на водних об’єктах м. Сарни у 2017 роціПро проведення сезону безпеки на водних об’єктах м. Сарни у 2017 році"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї    О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

20 квітня 2017 року                                                                                     № 139

"Про проведення сезону

безпеки на водних об’єктах

м. Сарни у 2017 році"

З метою запобігання нещасних випадків, вжиття заходів з охорони життя людей на воді в період купального сезону 2017 року, керуючись підпунктами 1, 7 пункту "а" частини першої статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оголосити сезон безпеки на водних об’єктах м. Сарни в період з 01.06.2017 року по 31.08.2017 року.

1. Затвердити план заходів щодо проведення сезону безпеки на водних об’єктах м. Сарни у 2017 році згідно додатку.

1. Організувати через  засоби  масової  інформації  широку  профілактичну
    роботу серед населення міста по дотриманню правил безпеки на воді.

1. Зобов'язати КП   "Трудівник"   облаштувати   пляж   на березі  р. Случ (по вул. Набережній)  до 01.06.2017 року та забезпечити його щоденне прибирання протягом купального сезону.

1. Рекомендувати Сарненському відділу поліції ГУНП в Рівненській області в період літнього купального сезону, забезпечити дотримання громадського порядку в місцях масового відпочинку населення біля води.

1. Рекомендувати КЗ "Сарненська центральна районна лікарня" забезпечити чергування медичних працівників у вихідні та святкові дні на території пляжу (по вул. Набережній).

1. Рекомендувати керівникам закладів освіти забезпечити проведення інструктажів з безпеки поводження на воді в школах, училищах, дошкільних навчальних закладах міста.

1. Рекомендувати управлінню Держпродспоживслужби в Сарненському районі перевірити воду та берегову територію в місцях купання на відповідність санітарно-епідеміологічним вимогам.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                      С.Б.УСИК

-139-sezon-bezpeki-na-vodnih-obyektah.doc.doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"