, Головний редактор

У нашій громаді підсумували роботу проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України»

Вчора координатори проєкту разом з працівниками виконавчого апарату, управлінь освіти, культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, представниками структур охорони здоров’я, соціальних установ та правоохоронних органів за круглим столом обговорили діяльність впродовж останніх 6-ти місяців.
У спільному проєкті міської ради з Центром підтримки громадських ініціатив «Чайка» жінки-переселенки та мешканки нашої громади систематично отримують консультації, допомогу у спорті, в косметологічній сфері, беруть участь у тренінгах, трансформаційних іграх та ін. Всі заходи спрямовані на те, аби допомогти жінкам психоемоційно розвантажитись у складний час. На заняттях-зустрічах вони ближче знайомляться, розкривають себе з нових сторін, а також отримують підтримку та поради фахівців. А ще жінки проводять час разом у позитивній атмосфері.
Відволіктися від щоденних рутинних справ та провести час у жіночому колі представниці тендітної статі мають змогу на численних заходах цього проєкту, що фінансується завдяки допомозі Великої Британії, її Уряду та впроваджується організацією Пакт і ГО Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка".
Однією з учасниць проєкту є й Сарненська громада. А координатором - Оксана Скуловець.
У громаді і надалі розвиватиметься жіноче лідерство та проєкти, які спрямовані на жіночу аудиторію - саме такого спільного висновку дійшли в ході обговорення роботи проєкту.
Все буде Україна!
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів