, Головний редактор

У спільному проєкті міської ради з Центром підтримки громадських ініціатив «Чайка» жінки-переселенки та мешканки нашої громади отримують допомогу у спорті та в косметологічній сфері

Відволіктися від щоденних рутинних справ та поринути на кілька годин у світ краси, релаксу та фітнес терапії можуть жінки в межах проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що фінансується завдяки допомозі Великої Британії, її Уряду та впроваджується організацією Пакт і ГО Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка". Однією з учасниць цього проєкту є й Сарненська громада. А координатором - Оксана Скуловець.
Цю терапію організовано для жінок, аби допомогти психоемоційно розвантажити їх у такий складний час. На таких заняттях вони ближче знайомляться, розкривають себе з нових сторін, а також отримують підтримку та поради фахівців. До проведення цих студій залучили фахових спеціалістів. Відтак, фітнес студію веде тренерка Тетяна Кіреєва, б’юті студію - косметологиня Ольга Теслюк. А ще на цих заходах жінки проводять час разом у позитивній атмосфері.
Все буде Україна!
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про передачу паливно-мастильних матеріалів на баланс Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
30 листопада 2022
№ від 30 листопада 2022 року "Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
30 листопада 2022
№ від 30 листопада 2022 року "Про затвердження Порядку видачі довідок про стан утримання та виховання дітей"

Документи → Проєкти рішень ради
30 листопада 2022
  Про внесення змін до Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
29 листопада 2022
№ від 29 листопада 2022 року "Про клопотання щодо продовження строку дії рішення Сарненського районного суду Рівненської області від 29.12.2020 у справі № 572/992/20"

Пошук документів