Чи буде економнішим теплопостачання?

Загалом вчора, 16 червня, на засіданні міськвиконкому розглянули 20 питань.

Одне з них - про шляхи вирішення ситуації стосовно функціонування КП «Сарнитеплосервіс».

Щодо підготовки до опалювального сезону 2021-2022 років інформував директор підприємства Віталій Тусь, констатуючи на необхідності виконання цілого ряду дороговартісних заходів, спрямованих на зменшення фактичних втрат теплової енергії на об'єктах теплопостачання.

Члени виконкому, під час обговорення стану й перспектив цього теплопостачального підприємства, зауважували про застаріле обладнання, неймовірно великі втрати теплової енергії на шляху до об'єктів обігріву, та дуже високий тариф на її постачання, враховуючи значні суми за різницю в тарифах. Тож, вдалися до розгляду можливого альтернативного варіанту, який запропонував представник ТзОВ "Новозайм-Ост" (компанії, яка спеціалізується на ефективній експлуатації котельного устаткування). Пропозиція полягає в інвестуванні повної модернізації всього теплопостасчального устаткування за сучасними технологіями на умовах довгострокової оренди та на основі законодавства, чинного у сфері надання відповідних послуг.

Про позитивний досвід із інвестицями в теплопостачання на подібних умовах розповів головний лікар центральної районної лікарні Василь Іванюк.

Після тривалого обговорення фактів, висловлених думок і пропозицій, члени виконкому вирішили рекомендувати Сарненській міській раді включити приміщення котелень по вулицях Київська, 1, Ковельська, 24, Кулікова, 7, що перебувають на балансі КП "Сарнитеплосервіс", до переліку об'єктів щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.

- Має бути налагоджена система, яка стабільно надаватиме якісні послуги з теплопостачання, щоб ми забули труднощі минулих років. Не можна входити в зиму з наявними нині проблемами. Співпраця за пропозиціями інвестора на основі сучасних надійних технічних рішень із орієнтуванням на середньозважений соціально спрямований тариф - це єдиний можливий шлях виходу з проблемної ситуації в обігріві суспільнозначимих закладів у нашій громаді, - каже міський голова Руслан Серпенінов.

Документи → Проєкти рішень ради

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
29 березня 2024
№ 65 від 27 березня 2024 року "Про скликання засідання виконавчого комітету міської ради"