Заклади освіти громади до навчального року готові

19 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Сарненської міської ради. Розглянули 19 питань порядку денного. Одному з них - готовності закладів освіти громади до нового 2021-2022 навчального року - відвели особливої уваги.

Члени виконавчого комітету під час виїзної частини засідання проінспектували готовність закладів освіти громади на прикладі ЗДО №9 "Росинка", Сарненського ліцею №4, Сарненського ліцею №1 ім. Т.Г. Шевченка та Яринівської гімназії.

- Більшість закладів продемонстрували майже 100 відсоткову готовність і зустрічатимуть дітей у відремонтованих і безпечних приміщеннях, - каже начальниця управління освіти Сарненської міської ради Діана Кошкіна. - Однак, є ще над чим працювати цього тижня, аби вихованці та учні закладів освіти громади з 1 вересня мали максимально комфортні умови для навчання.

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 11.04.2024 № 80 та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.08.2022 року № 292"