ДОПОМОГА ВІД ДРУЗІВ З КАНАДИ

ДОПОМОГА ВІД
ДРУЗІВ З КАНАДИ
прибула до Сарненської громади
Ми отримали партію гуманітарної допомоги від благодійної організації «Українська освітня платформа», що у партнерстві з громадською представницькою радою «Конгрес Українців Канади».
Зокрема, у нашу громаду доставили вантаж допомоги, а це 1000 продуктових наборів, кожен вагою по 19 кг. Набір містить: крупа перелова, рис, макарони, горох, цукор по 1 кг, пластівці вівсяні - пів кг, консерви свинини та сардини, олія, пачка чорного чаю.
Висловлюємо вдячність за організацію та доставку вантажу кожному, хто є причетним до цієї важливої справи.
Дякуємо Олесю Когуту за участь та сприяння у наданні цієї допомоги.
Щирі слова подяки за підтримку у час війни.
Тільки разом ми - СИЛА!
УКРАЇНА понад усе!
Більше у відео.

19 березня 2024
№ від 19 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Карачун Л.П. щодо організації дорожнього руху по вул. Набережна у м. Сарни"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."