ДОПОМОГА ДРУЗІВ З ЄВРОПИ

ДОПОМОГА
ДРУЗІВ З ЄВРОПИ
прибула до Сарненської громади
Ми отримали партію гуманітарної допомоги від Фонду Міжнародної Солідарності, що у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією. Відтак, вони закуповують, доставляють гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.
В рамках проєкту у нашу громаду доставили вантаж допомоги з необхідними речами. Зокрема: 6 електрогенераторів, продукти харчування (1375 кг. круп, 720 кг. макарон, 1225 кг. борошна, 1000 кг. цукру, 1350 шт. м’ясних консерв, 768 кг. дитячого харчування), гігієнічні, медичні, миючі засоби та інше.
Дякуємо за організацію та доставку вантажу кожному, хто є причетним до цієї важливої справи.
Щирі слова подяки за підтримку у час війни!
Тільки у єднанні ми сильні і є єдиною великою європейською родиною!
УКРАЇНА понад усе!
Більше у відео.

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024