, Адміністратор

№17 від 07 лютого 2018 року "Про Подяки міського голови за підсумками 2017 року у спорті"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

 

07 лютого 2018 року                                                                              № 17

 

 

"Про Подяки міського голови

за підсумками 2017 року у спорті"

 

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію спорту, спортивні досягнення за підсумками 2017 року, пропаганду здорового способу життя серед молоді, активну участь у житті територіальної громади м. Сарни, відповідно до підпункту двадцять пункту 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

Вручити Грамоти міського голови:

 

  1. Михайлу  Стоноженку – розігруючому, гравцю баскетбольної команди "Олімп".
  2. Сергію Зайцю – нападаючому, гравцю баскетбольної команди "Олімп".
  3. Віталію Кібишу – нападаючому, гравцю баскетбольної команди "Олімп".
  1. Богдану Денисевичу – атакуючому захиснику, граючому тренеру баскетбольної команди "Олімп".
  2. Софії Кушнір – вихованці Сарненської ДЮСШ, кандидату в майстри спорту України з вільної боротьби.
  3. Христині Басич – вихованці Сарненської ДЮСШ, кандидату в майстри спорту України з вільної боротьби.
  4. Марії Мартинчук – вихованці Сарненської ДЮСШ, кандидату в майстри спорту України з вільної боротьби.
  5. Олександру Дулачику – вихованцю Сарненської ДЮСШ, бронзовому призеру чемпіонату Європи з боротьби СУМО.
  6. Сергію Шутаку – чемпіону України з пауерліфтингу, триразовому чемпіону Рівненської області, майстру спорту України з пауерліфтингу.
  7. Роману Набухотному – заслуженому майстру спорту України з пауерліфтингу,   чемпіону та бронзовому призеру чемпіонату України з пауерліфтингу.
  8. Олександру Цицюрі – чемпіону області з шахів, кандидату в майстри спорту України з шахів, голові ФСК «Повір у себе».
  9. В’ячеславу Хільчишину – дворазовому бронзовому призеру чемпіонату України з легкої атлетики.
  10. Петру Шепелю – дворазовому срібному призеру чемпіонату України з пауерліфтингу, майстру спорту України.

 

  1. Олександру Фесовцю – заслуженому тренеру України.
  2. Антону Радьку – тренеру СК "Берсерк", майстру спорту міжнародного класу, чемпіону Європи.
  3. Віктору Віденчуку – чемпіону та срібному призеру чемпіонату Світу з панкратіону, чемпіону Європи з Козацького двобою.
  4. Артуру Стахнюку –майстру спорту міжнародного класу, чемпіону Європи з панкратіону.
  5. Максиму Бабичу – майстру спорту міжнародного класу, чемпіону Європи з панкратіону.
  6. Тарасу Маркевичу – володарю Кубка Світу з Козацького двобою, чемпіону Європи з Козацького двобою.
  7. Родіону Дем’янцю – чемпіону України з панкратіону,володарю Кубку світу з панкратіону, чемпіону Європи з козацького двобою.
  8. Владиславу Чубику – студенту педколеджу РДГУ, бронзовому призеру чемпіонату Європи з боротьби СУМО.
  9. Наталії Овчарук – студентці педколеджу РДГУ, срібній призерці чемпіонату України з гирьового спорту.
  10. Анастасії Подік – студентці педколеджу РДГУ, бронзовій призерці Міжнародного турніру з легкої атлетики.
  11. Василю Шокоту – студенту педколеджу РДГУ, бронзовому призеру чемпіонату України з гирьового спорту.
  12. Павлу Нікітчуку – бронзовому призеру чемпіонату району з футболу, гравцю ФК "Олімп".
  13. Михайлу Нікітчуку – бронзовому призеру чемпіонату району з футболу, півзахиснику ФК "Олімп".
  14. Вадиму Омельчуку – бронзовому призеру чемпіонату району з футболу, гравцю ФК "Олімп".
  15. Григорію Комару – бронзовому призеру чемпіонату району з футболу, гравцю ФК "Олімп".
  16. Михайлу Завгородньому – бронзовому призеру чемпіонату району з волейболу, капітану команди, розігруючому ВК "Олімп".
  17. Святославу Цицюрі – бронзовому призеру чемпіонату району з волейболу, гравцю ВК "Олімп".
  18. Ігорю Цицюрі – бронзовому призеру чемпіонату району з волейболу, гравцю  ВК "Олімп".
  19. Юрію Криницькому – півзахиснику команди "Фаворит", кращому гравцю    ІІ ліги  чемпіонату району з футболу.
  20. Тарасу Яцкевичу - нападнику футбольної команди "Фаворит".
  21. Андрію Тимошицькому – воротарю футбольної команди "Фаворит".
  22. Футбольній команді "Олімп" (тренер Владислав Яковець).
  23. Футбольній команді "Фаворит" (тренер Богдан Бик).
  24. Баскетбольній команді "Олімп" (тренер Богдан Денисевич).
  25. Волейбольній команді "Олімп" (тренер Марков Микола Михайлович).
  26. Маркову Миколі Михайловичу – голові правління СК "Олімп".

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               С.Б.УСИК

Останні документи

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 28 чергова сесія від 24 травня 2024 року
24 травня 2024
Результати поіменного голосування 28-ї чергової сесії від 24 травня 2024 року

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
24 травня 2024
№ 100 від 22 травня 2024 року "Про утворення комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради для розгляду заяв громадян про встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 97 від 20 травня 2024 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 99 від 21 травня 2024 року "Про затвердження актів  приймання-передачі майна"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 368 від 23 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Пошук документів