№82 від 12 червня 2019 року "Про підсумки благоустрою до 134-ї річниці м. Сарни"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

12 червня 2019 року                                                                                 № 82

"Про підсумки благоустрою

до 134-ї річниці м. Сарни"

З метою заохочення колективів підприємств, організацій, установ та жителів міста по поліпшенню санітарного стану вулиць, прибудинкових територій, підвищення рівня благоустрою, надаючи важливого значення громадським ініціативам та враховуючи рекомендації конкурсного комітету, відповідно до рішення міськвиконкому від 15.05.2019 № 164 "Про відзначення 134-ї річниці міста Сарни", підпункту 20 пункту 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Визнати переможцями та вручити Подяки міського голови і подарунки:

• в номінації "Кращий об’єкт благоустрою серед прибудинкових територій)":
  • будинок № 14 по вул. Свято-Троїцькій (власник Вовчок Наталія Борисівна);
  • будинок № 82В по вул. Некрасова (власник Тищук Олена Григорівна);
  • будинок № 47А по вул. Незалежності (власник Поплавська Ірина Степанівна);
  • будинок № 23 по вул. Челюскінців (власник Малецька Лариса Іванівна);
  • будинок № 11 по вул. Гоголя (власник Грицута Тетяна Євгенівна).
    • в номінації "Кращий об’єкт благоустрою серед закладів торгівлі та побуту":
  • кафе "BURGER HAUSE" по вул. Широкій (власник Маліванчук Валерій Макарович);

• в номінації "Кращий об’єкт благоустрою серед підприємств і установ міста":
  • Сарненський історико-етнографічний музей (директор Дашко Вікторія Василівна).

• в номінації "Кращий об’єкт благоустрою серед навчальних закладів":
  • дошкільний навчальний заклад № 1 "Дзвіночок" (завідувач Канська Алла Василівна).

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                С.Б.УСИК

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024