, Головний редактор

ПАРКИ, СКВЕРИ ТА АЛЕЇ В ПОЛІ ЗОРУ КОМУНАЛЬНИКІВ

Щоденна праця працівників КП «Екосервіс», впродовж останніх двох тижнів, зосереджена на впорядковуванні територій алей та паркових зон міста Сарни. Відтак, комунальники ретельно вичищають від сміття бруківку, обрізають декоративні дерева, прополюють та підживлюють клумби, скошують трав’яний покрив.
Особливу увагу відвели територіям міського скверу «Залізничник» та парку «Героїв Майдану». І якщо у першому з них екосервісці навели лад на території скверу, скосили траву, вичистили від сміття тротуарні доріжки, то у другому - провели практично повне оновлення, відремонтували пошкоджені елементи ігрових комплексів, встановили нову пісочницю та надали ошатного виду всій території. Наразі роботи ще тривають, каруселі пофарбують, планується також заміна сітки футбольного поля та інше.
Косарі активно скошують застарілий трав'яний покрив на територіях комунальної власності, обабіч вулиць.
А ще працівники "Екосервісу" продовжують обслуговувати мережі вуличного освітлення. Зокрема, реконструювали ліхтарі по вул. Котляревського.
Нехай все, що робиться кожного дня працівниками комунальних служб, дарує віру у швидке наближення спокійного мирного життя нашої громади у вільній Україні, після ПЕРЕМОГИ у війні!
Більше фото тут.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№185 від 10 серпня 2022 року "Про створення комісії з визначення  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 рокина отримання щомісячної підтримки"

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№182 від 10 серпня 2022 року "  Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
  Про безоплатну передачу пального Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління комунального закладу «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про перейменування існуючих вулиць та провулків на території Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів