, Головний редактор

ПАРКИ, СКВЕРИ ТА АЛЕЇ В ПОЛІ ЗОРУ КОМУНАЛЬНИКІВ

Щоденна праця працівників КП «Екосервіс», впродовж останніх двох тижнів, зосереджена на впорядковуванні територій алей та паркових зон міста Сарни. Відтак, комунальники ретельно вичищають від сміття бруківку, обрізають декоративні дерева, прополюють та підживлюють клумби, скошують трав’яний покрив.
Особливу увагу відвели територіям міського скверу «Залізничник» та парку «Героїв Майдану». І якщо у першому з них екосервісці навели лад на території скверу, скосили траву, вичистили від сміття тротуарні доріжки, то у другому - провели практично повне оновлення, відремонтували пошкоджені елементи ігрових комплексів, встановили нову пісочницю та надали ошатного виду всій території. Наразі роботи ще тривають, каруселі пофарбують, планується також заміна сітки футбольного поля та інше.
Косарі активно скошують застарілий трав'яний покрив на територіях комунальної власності, обабіч вулиць.
А ще працівники "Екосервісу" продовжують обслуговувати мережі вуличного освітлення. Зокрема, реконструювали ліхтарі по вул. Котляревського.
Нехай все, що робиться кожного дня працівниками комунальних служб, дарує віру у швидке наближення спокійного мирного життя нашої громади у вільній Україні, після ПЕРЕМОГИ у війні!
Більше фото тут.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Ремчицького старостинського округу №6"

Документи → Проєкти рішень ради
24 квітня 2024
Про затвердження Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2025-2027 роки

Документи → Проєкти рішень ради
24 квітня 2024
Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністюна 2025-2027 роки  

Пошук документів