, Головний редактор

ПРОДОВЖУЄМО ОНОВЛЕННЯ АЛЕЇ ПО ВУЛ.ШИРОКІЙ, ДОСАДИЛИ КВІТИ НА КЛУМБАХ

Працівники КП «Екосервіс» продовжують впорядковувати газони на центральних алеях й у паркових зонах міста Сарни. Впродовж останнього тижня, далі працюють над тим, аби оновити газонну траву по всій протяжності пішохідної зони вулиці Широкої. Продовжили перекопувати землю на узбіччях центральної алеї, підсипають пісок, глину і чорнозем, забирають залишки старої рослинності. Вже скоро зійде нововисіяна швидкоростуча трава й поверхня землі набуде яскраво-зеленого забарвлення. У проведенні усіх цих робіт фахівцям комунальних служб допомагають працівники закладів освіти.
Активно працюють у ці дні й косарі, скошують трав'яний покрив на території скверу «Залізничник».
Відвели, цього тижня, належної уваги ще й квітам на клумбах. Тюльпани, які відцвіли, змінили на нові сезонні квітучі клумбові рослини. А все для того, щоб дарувати приємність усім перехожим та, хоч на хвильку, відволікти від сумних думок у непростий час воєнного стану, та подарувати певність у швидкому наближенні спокійного мирного життя нашої громади у вільній Україні, після ПЕРЕМОГИ у війні!
Більше фото тут.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про затвердження змін до Програми розвитку та збереження архівних фондів на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про припинення відокремленого підрозділу в с. Висове дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про передачу паливно-мастильних матеріалів на баланс Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
30 листопада 2022
№ від 30 листопада 2022 року "Про Програму фінансової підтримки комунальної установи «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Сарненської міської ради на 2022 - 2024 роки"

Пошук документів