ДОГЛЯД ЗА КЛУМБАМИ, ОБКОШУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ

ОБКОШУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ
стали основними видами робіт
комунальників впродовж тижня
Комунальники продовжують впорядковувати газони на центральних алеях й у паркових зонах міста Сарни. Впродовж останнього тижня, далі працюють над тим, аби оновити газонну траву по всій протяжності пішохідної зони вулиці Широкої. Далі перекопують землю на узбіччях центральної алеї, підсипають пісок, глину і чорнозем, забирають залишки старої рослинності. А ще зрізають старі аварійні дерева. Ретельно вичистили територію біля меморіалу Слави.
Клумби цього тижня у полі зору екосервісців теж. На них здійснили прополку.
Активно працюють у ці дні й косарі - фахівці КП «Екосервіс» і «Житлосервіс» - скошують трав'яний покрив на прилеглих до багатоквартирних житлових будинків територіях та у паркових зонах.
Нехай все, що робиться кожного дня працівниками комунальних служб, дарує віру у швидке наближення спокійного мирного життя нашої громади у вільній Україні, після ПЕРЕМОГИ у війні!
Більше фото тут.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми утримання вулиць та доріг без твердого покриття на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024