БЛАГОУСТРІЙ ЦЕПЦЕВИЦЬКОГО ОКРУГУ ВЛІТКУ

Господарський комплекс Цепцевицького старостинського округу впорядковується щоденно. Чимало зусиль задля наведення ладу докладають працівники округу та КП «Екосервіс».
У населених пунктах впорядковують території сміттєзвалищ: у Цепцевичах вже прибрали стихійний смітник, на черзі - Висове. Такі роботи проводять щомісяця.
Під пильним контролем - території кладовищ, де у погожі літні дні косять траву, викорчовують чагарники. Обкосили ділянки довкола адмінприміщення округу та установ комунальної власності.
Працюють комунальники разом з працівниками округу й над ошатним виглядом клумб у селах. Висадили квіти, періодично їх прополюють та просапують. Оновили автобусні зупинки.
Долучаються місцеві жителі й до волонтерської діяльності - плетуть маскувальні сітки.
Староста округу Лариса ГУБЕНЯ результати спільної роботи оцінювати не береться, каже: "Мешканцям видніше, - вони повсякдень спостерігають, які зміни відбуваються. Вивчаємо громадську думку і визначаємося, які напрями обрати наступними, для організації роботи в окрузі. Цим і керуємось у колективі, коли щоденно ставимо задачі до виконання. Коли ж літня пора - використовуємо кожен погожий день для проведення робіт з благоустрою".

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"