, Головний редактор

"ТРІЙЦЯ В МУЗЕЇ"

«ТРІЙЦЮ В МУЗЕЇ»
відзначили сьогодні у нашій громаді
Тематичне дійство з нагоди відзначення свята Трійці та 137-ої річниці з дня заснування міста Сарни провели у Сарненському історико-етнографічному музеї.
Підтвердженням автентичності нашої неповторної сильної нації було пройнято кожну з усіх частин свята. А захід видався насиченим різними подіями, які проводили подекуди послідовно, а місцями й паралельно. Відтак, відбулись: обрядодійство «Водіння куста», фестиваль дитячої творчості «Fresh», презентація гастроспадщини «Бібліотечні смаколики», розмальовування малечі аквагримом, різноманітні майстеркласи, флешмоби. А ще провели літературний марафон «Рядки народжені у війні».
Окрім концерту, на якому виступали аматорські колективи і сольні виконавці закладів культури громади, організували акцію «Лист до воїна» та благодійний аукціон на підтримку ЗСУ.
І немає тепер такого свята, чи дня, у нас українців, де головною темою була б не довгожданна ПЕРЕМОГА. Так було й сьогодні, сумні думки про війну та сильна віра у мир відчувались у кожному номері програми тематичного заходу, у поглядах усіх, дорослих й малих, учасників дійства.
Усі заходи цього дня, усі думки у дні Святої Трійці - лиш про наближення ПЕРЕМОГИ!
Дякуємо Богу, ЗСУ за мирне небо!
Україна понад усе!
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів