, Головний редактор

ВПОРЯДКОВУЄМО МІСТО ДО СВЯТА

Впродовж останнього тижня, перед 137-им Днем народження нашого міста та святом Трійці, над прибиранням Сарн трудяться працівники комунальних служб громади, підрядних організацій, закладів освіти.

Відтак, комунальники вичищають центральну площу міста, опорядковують алею по вул. Широкій. Працівники КП «Екосервіс» миють ліхтарі, висаджують квіти та прополюють клумби, косарі докошують залишки зарослей трав'яної рослинності.

В передостанні дні приготувань комунальники ще побудували нові доріжки поперек газонів від центральної алеї до дороги, для зручності мешканців. Сподіваємось, це буде новинкою та сподобається жителям. Також, оновили альтанку та інсталяцію "СЕРЦЕ". А ще, пофарбували всі лавки у місті.

А сьогодні вчергове активно попрацювали, спільно з освітянами, у сквері «Залізничник». Там прибирали, відремонтували елементи дитячого майданчика.

Автопилесмок, також, посилено прибирає вулиці. Поновлюється дорожня розмітка на автошляхах міста. Її наносять фахівці підрядної організації. Інші підрядники ладнають дорожнє полотно з твердим покриттям, проводять поточний ямковий ремонт струменевим методом.

- В останні передсвяткові дні працюємо максимально активно усією громадою, - каже міський голова Руслан Серпенінов. - Усі організувалися, визначилися, хто та за яку ділянку роботи відповідає. Там, де не вистачає ресурсу комунальних і підрядних служб, залучили колективи закладів комунальної власності. Ми разом старанно потрудилися, щоб господарські комплекси міста та старостинських округів дарували жителям естетичне задоволення та мінімальний комфорт у цей непростий час війни. Нехай у Дні святої Трійці та у День народження міста чисті, прибрані місто та села надихають на думки про спокійне мирне життя нашої громади у вільній європейській Україні після ПЕРЕМОГИ у війні. 
Більше фото тут.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про затвердження змін до Програми розвитку та збереження архівних фондів на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про припинення відокремленого підрозділу в с. Висове дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку

Документи → Проєкти рішень ради
01 грудня 2022
Про передачу паливно-мастильних матеріалів на баланс Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
30 листопада 2022
№ від 30 листопада 2022 року "Про Програму фінансової підтримки комунальної установи «Інспекція з благоустрою Сарненської міської територіальної громади» Сарненської міської ради на 2022 - 2024 роки"

Пошук документів