КОМУНАЛЬНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ МОДЕРНІЗУВАТИ МЕРЕЖІ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ, ЗРІЗАЮТЬ АВАРІЙНІ ДЕРЕВА

Працівники КП «Екосервіс» впродовж останніх декількох тижнів посилено працювали над облаштуванням мереж вуличного освітлення громади. Так, аби зменшити споживання електроенергії в мережах освітлення, встановили енергоефективні економні світильники на основі світлодіодів (LED) на вул. Шкільній, пров. Шкільному, вул. Залоги, Чорновола, Шевченка, Суворова, Демократичній. Фахівці комунальної сфери також замінили лампи вуличного освітлення на вул. Просвіти у місті та у Тутовичах.
А ще впродовж жовтня екосервісці зрізали старі аварійні дерева по вул. Сороки, Грушевського. Провели також обрізку дерев, які заважають і можуть пошкодити мережу вуличного освітлення, по вул. Суворова, Ковельській.
Більше фото тут.

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2025 - 2027 роки"

24 квітня 2024