№186 від 25 лютого 2021 року "Про затвердження старост"

САРНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(VIIІ скликання)

25 лютого  2021 року

Про затвердження старост

Розглянувши подання Сарненського міського голови, відповідно до статей 3, 5, 10, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статей 25, 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити з 01 березня 2021 року строком на 1 рік:

1.1.Гольонко Олену Степанівну на посаді старости Великовербченського старостинського округу № 1 (села Велике Вербче, Бутейки, Вирка) Сарненської міської ради.

1.2. Титечка Віктора Петровича на посаді старости Коростського старостинського округу № 2 (села Корост, Мале Вербче, Одринки) Сарненської міської ради.

1.3. Банацького Тараса Івановича на посаді старости Кричильського старостинського округу № 3 (села Кричильськ, Поляна, Угли, Убереж) Сарненської міської ради.

1.4. Басик Ірину Миколаївну на посаді старости Городецького старостинського округу № 4 (села Городець, Сварині, Велихів) Сарненської міської ради.

1.5. Боровика Романа Володимировича на посаді старости Костянтинівського старостинського округу № 5 (села Костянтинівка, Іванівка, Орлівка) Сарненської міської ради.

1.6. Доліда Леоніда Володимировича на посаді старости Ремчицького старостинського округу № 6 (села Ремчиці, Яринівка, Тріскині, Копище) Сарненської міської ради.

1.7. Губеню Ларису Михайлівну на посаді старости Цепцевицького старостинського округу № 7 (села Цепцевичі, Висове) Сарненської міської ради.

1.8. Гамзу Олену Авакумівну на посаді старости Тутовицького старостинського округу № 8 (села Тутовичі, Довге, селище Чемерне) Сарненської міської ради.

1.9. Вагнер Ірину Миколаївну на посаді старости Люхчанського старостинського округу № 9 (села Люхча, Дубки, Обірки, Глушиця, Глушицьке) Сарненської міської ради.

1.10. Бакарову Наталію Миколаївну на посаді старости Стрільського старостинського округу № 10 (села Стрільськ, Маслопуща) Сарненської міської ради.

1.11. Шкодича Павла Олексійовича на посаді старости Любиковицького старостинського округу № 11 (села Любиковичі, Білятичі, Мар'янівка) Сарненської міської ради.

2. Присвоїти (зберегти раніше присвоєний) з 01 березня 2021 року:

2.1. Гольонко Олені Степанівні зберегти раніше присвоєний 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

2.2. Титечку Віктору Петровичу 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.

2.3. Банацькому Тарасу Івановичу 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.

2.4. Басик Ірині Миколаївні зберегти раніше присвоєний 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

2.5. Боровику Роману Володимировичу зберегти раніше присвоєний 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

2.6. Доліду Леоніду Володимировичу зберегти раніше присвоєний 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

2.7. Губені Ларисі Михайлівні 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.

2.8. Гамзі Олені Авакумівні зберегти раніше присвоєний 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.

2.9. Вагнер Ірині Миколаївні 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.

2.10. Бакаровій Наталії Миколаївні 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.

2.11. Шкодичу Павлу Олексійовичу 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№186 від 25 лютого 2021 року "Про затвердження старост".doc

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"