У ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ГРОМАДІ ВІДКРИЛИ НОВИЙ ПРОСТІР

Кожен українець, великий чи маленький,- це хрестик на полотні нашої Землі, без якого наша історія буде неповною, не такою яскравою, щасливою, усміхненою, впевненою, нескореною, гідною, як є. Хрестик до хрестика - це Вишиванка, вишиванка до вишиванки - Нація, в якій є сила, дух та життя, що продовжується в поколіннях.
Сьогодні КУ "Сарненський інклюзивно-ресурсний центр" Сарненської міської ради разом із Будинок культури "Залізничник" відкрили новий простір для батьків та дітей з особливими потребами. Зелена галявина, ясне небо та кожен із учасників - разом створили атмосферу Миру, у місці, де діти радіють дитинству, а батьки творять руками Україну!
Ми єдині!
Слава Україні!
Героям слава!
З днем Вишиванки!