«НЕПЕРЕМОЖНА УКРАЇНА»

Сімейні перегони під такою назвою провели вчора, 15 травня, у Міжнародний день сім’ї, на центральній площі Сарненської громади.
Взяли участь у змаганнях, що пройшли за 8 етапів-естафет, 9 команд. Зокрема, це родини Серкебаєвих, Пясецьких, Михайлицьких, Довгалюків, Бондар, Краськів, Прозапасів, Болкуневичів,- з нашої громади, та Васильченків, - з Києва.
У загальному заліку, після зіставлення усіх результатів запальних конкурсів, визначили переможців. Першою стала сім’я Краськів. Друге місце посіли Довгалюки, а третю сходинку зайняли Серкебаєви.
Традиційні щорічні змагання відбулись дітям - на втіху, батькам - на радість і згуртували ще більше
спортивні сім’ї учасників змагань. Бо тільки в єдності є наша сила, тільки в об’єднанні кожної родини та всіх українців - наша міць.
Дякуємо ЗСУ за мирне небо, тримаємо надійний тил та віримо, що наша спільна велика ПЕРЕМОГА вже близько!
Більше у відео.

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024