, Головний редактор

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

У день Святого Миколая Чудотворця, в одне з найтепліших та найзатишніших сімейних свят в Україні, що має історичне і християнське підгрунтя, та є однією з об’єднавчих дат для всіх поколінь, зичимо всім мешканцям громади міцного здоров'я, миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла.

У цей день ми стверджуємо, що саме теплі сімейні стосунки батьків і дітей мають найважливіше значення в суспільстві, та передання уміння віддавати не заради похвали чи вдячності, а від щирого серця з турботою про ближніх. Любов і добро, якими сповнене свято - єднають найбільше!

Бажаємо віри в чудо! Нехай любов до Бога зігріває серця і дає силу долати різні труднощі, а приклад Святого Миколая Чудотворця надихне творити діла милосердя для добробуту ближніх.

Хай у кожен дім нашої громади разом зі святом прийдуть злагода, благополуччя і щастя!

З Днем Святого Миколая! 

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання