З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

У день Святого Миколая Чудотворця, в одне з найтепліших та найзатишніших сімейних свят в Україні, що має історичне і християнське підгрунтя, та є однією з об’єднавчих дат для всіх поколінь, зичимо всім мешканцям громади міцного здоров'я, миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла.

У цей день ми стверджуємо, що саме теплі сімейні стосунки батьків і дітей мають найважливіше значення в суспільстві, та передання уміння віддавати не заради похвали чи вдячності, а від щирого серця з турботою про ближніх. Любов і добро, якими сповнене свято - єднають найбільше!

Бажаємо віри в чудо! Нехай любов до Бога зігріває серця і дає силу долати різні труднощі, а приклад Святого Миколая Чудотворця надихне творити діла милосердя для добробуту ближніх.

Хай у кожен дім нашої громади разом зі святом прийдуть злагода, благополуччя і щастя!

З Днем Святого Миколая!

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024