ПЕРЕДАЧА ЗЕМЕЛЬ ЛЮДЯМ НА «ОБОЛОНІ», КОШТИ НА ПРИДБАННЯ НОУТБУКІВ, РОБОЧОЇ СТАНЦІЇ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ У ЦНАПІ

стали головними питаннями, які розглянули депутати на сесії
7 грудня відбулося друге пленарне засідання 8-ї сесії Сарненської міської ради VІІІ скликання. З 34 депутатів були присутніми 24. У цілому розглянули 26 питань. Майже всі рішення прийняли одноголосно, деякі ж більшістю голосів. Адже їх детально вивчили на засіданнях постійних профільних комісій, одне з яких провели перед сесією у цей же день.
Депутати детально обговорювали питання, які стосувались розподілу земельних ділянок громадянам, та бюджету Сарненської міської територіальної громади.
- Ми нарешті почали реалізовувати намір передачі людям землі у мікрорайоні міста «Оболонь», - каже Руслан Серпенінов. - Ділянки там отримають атовці та громадяни із загальної черги, які чекають десятки років. І от, ми затвердили перелік таких громадян. Відтак, відвели ділянки 220-ьом мешканцям. Сподіваюсь, продовжимо передачу ділянок і у наступному році. Адже, саме такі рішення, на користь представників названих верств населення, і є нашим головним та одним з першочергових завдань.
А ще депутати внесли зміни до бюджету. Так, на співфінансування субвенції державного бюджету на придбання ноутбуків для організації дистанційного навчання передбачили 632 260 грн, а на придбання робочої станції для надання послуг через ЦНАП Сарненської міської ради - 98 788 грн.
Інші питання порядку денного стосувались положень, програм, рішень міської ради, майна комунальної власності громади, детальних планів територій. Деякі з них депутати затвердили, а до інших внесли зміни.
Більше фото тут.

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024