, Головний редактор

ПЕРЕДАЧА ЗЕМЕЛЬ ЛЮДЯМ НА «ОБОЛОНІ», КОШТИ НА ПРИДБАННЯ НОУТБУКІВ, РОБОЧОЇ СТАНЦІЇ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ У ЦНАПІ

ПЕРЕДАЧА ЗЕМЕЛЬ ЛЮДЯМ НА «ОБОЛОНІ», КОШТИ НА ПРИДБАННЯ НОУТБУКІВ, РОБОЧОЇ СТАНЦІЇ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ У ЦНАПІ
стали головними питаннями, які розглянули депутати на сесії
7 грудня відбулося друге пленарне засідання 8-ї сесії Сарненської міської ради VІІІ скликання. З 34 депутатів були присутніми 24. У цілому розглянули 26 питань. Майже всі рішення прийняли одноголосно, деякі ж більшістю голосів. Адже їх детально вивчили на засіданнях постійних профільних комісій, одне з яких провели перед сесією у цей же день.
Депутати детально обговорювали питання, які стосувались розподілу земельних ділянок громадянам, та бюджету Сарненської міської територіальної громади.
- Ми нарешті почали реалізовувати намір передачі людям землі у мікрорайоні міста «Оболонь», - каже Руслан Серпенінов. - Ділянки там отримають атовці та громадяни із загальної черги, які чекають десятки років. І от, ми затвердили перелік таких громадян. Відтак, відвели ділянки 220-ьом мешканцям. Сподіваюсь, продовжимо передачу ділянок і у наступному році. Адже, саме такі рішення, на користь представників названих верств населення, і є нашим головним та одним з першочергових завдань.
А ще депутати внесли зміни до бюджету. Так, на співфінансування субвенції державного бюджету на придбання ноутбуків для організації дистанційного навчання передбачили 632 260 грн, а на придбання робочої станції для надання послуг через ЦНАП Сарненської міської ради - 98 788 грн.
Інші питання порядку денного стосувались положень, програм, рішень міської ради, майна комунальної власності громади, детальних планів територій. Деякі з них депутати затвердили, а до інших внесли зміни.
Більше фото тут.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про переведення громадянки на безоплатну форму обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про організацію надання адміністративних послуг відділом державної реєстрації Сарненської міської ради"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Червень
18 червня 2024
№ 136 від 18 червня 2024 року "Про виплату грошової винагороди творчо обдарованій учнівській  молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2024 році"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
14 червня 2024
№ від 14 червня 2024 року "Про сприяння розвитку молодіжних громадських об’єднань, молодіжних рад, молодіжної інфраструктури"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
13 червня 2024
№ від 13 червня 2024 року "Про роботу Відділу соціального захисту Сарненської міської ради за період 2023-2024 роки "

Пошук документів