НОУТБУКИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЯКІСНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

почали отримувати вчителі шкіл громади
9 грудня Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, народний депутат України Сергій Євтушок та голова райдержадміністрації Олександр Кохан вручили 9 ноутбуків вчителям Сарненської гімназії №3. Передачу техніки здійснили відповідно до проєкту «Ноутбук кожному вчителю». Найближчими днями вчителям громади буде передано ще 96 переносних персональних комп’ютерів.
Зазначений проєкт розробили та запровадили для того, аби вчителі під час дистанційного навчання, мали змогу активно брати участь у навчальному процесі. І технічне забезпечення всіх навчальних закладів є важливим моментом проєкту.
Ноутбуки для вчителів Сарненської громади закуплені за рахунок державної субвенції на умовах співфінансування з місцевого бюджету. Так, на закупівлю 105 ноутбуків Сарненська міська рада виділила 698 тис. грн.
Більше у відео.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

Документи → Проєкти рішень ради