№120 від 04 вересня 2019 року "Про скликання ХХХІУ позачергової сесії міської ради сьомого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

04 вересня 2019 року                                                                                        № 120

"Про скликання ХХХІУ позачергової

сесії міської ради сьомого скликання"

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, пункту 4 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.11.2015 № 21 із змінами згідно рішення міської ради від 04.03.2016 № 129 та рішенням колегії міської ради від 06 вересня 2019 року "Про погодження дати, порядку денного ХХХІУ позачергової сесії міської ради та порядку проведення засідань постійних комісій":

1. Скликати ХХХІУ позачергову сесію міської ради сьомого скликання                           з 11 вересня 2019 року.

1. Провести пленарне засідання ХХХІУ позачергової сесії міської ради сьомого скликання 13 вересня 2019 року о 14.00 годині в сесійній залі міської ради               (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.

1. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний ХХХІУ позачергової сесії міської ради сьомого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ХХХІУ позачергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ХХХІУ позачергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ХХХІУ позачергової сесії міської ради оприлюднити в газеті «Сарненські новини» та на сайті міської ради в мережі Інтернет.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     СВІТЛАНА УСИК

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                                         від 04.09.2019 № 120

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

та регламент роботи ХХХІУ позачергової сесії міської ради VІІ скликання

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХХІУ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про затвердження звіту щодо виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року.

Доповідає: Жабчик А.В. – заступник міського голови з питань бюджету та фінансів.

1. Про затвердження змін до цільових Програм по пріоритетних напрямках розвитку міста Сарни на 2019 рік.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.

1. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна від Канського М.І. у комунальну власність територіальної громади м.Сарни.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна від ТзОВ "Сарненський завод металевих конструкцій" у комунальну власність територіальної громади м.Сарни.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07.2016 № 216 «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Сарни».

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Доповідає: Палієнко Т.Ф. – секретар ради.

1. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Сарни зовнішніх мереж водопостачання від вул. О.Гончара по вул. Технічна до вул. Набережна в м. Сарни.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про припинення права комунальної власності на об’єкти житлового фонду територіальної громади м. Сарни.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Корнійчук Н.М. - начальник відділу земельних ресурсів.

1. Різне.

Секретар ради                                                                               Тамара Палієнко

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"