У Цепцевичах продовжують зводити будівлю для ліцею

Роботи, які ведуться у межах Президентської програми "Велике будівництво" зі зведення будівлі для ліцею у селі Цепцевичі, інспектували у п’ятницю, 13 серпня, Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, голова Сарненської районної державної адміністрації Олександр Кохан, голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук.

Нова споруда розрахована на 820 учнів. За проєктом передбачено будівництво триповерхової будівлі, яку буде поділено на учбову, спортивну, дозвілеву та господарську зони.

Зведення цього закладу загальної середньої освіти є нагальною необхідністю для мешканців села, адже діюче приміщення розраховане лише на 240 учнів, тоді як на сьогодні там навчається 787 учнів, і заняття проходять аж до 20:30. При цьому учні початкових класів навчаються у пристосованому приміщенні колишнього дитячого садка у дві зміни.

Цепцевичі – унікальне село і в нашій громаді, й в Україні, має самобутність у всьому і динамічну народжуваність. Лише в цьому році у перший клас піде 82 дитини.

До слова. ЗЗСО розпочали зводити у 2017 році, але донедавна будівництво рухалось дуже повільними темпами. Лише в 2021 році ситуація змінюється. У рамках президентської програми "Велике будівництво" цьогоріч на добудову об’єкту передбачили 19 млн. грн. З них: 15,5 - це кошти ДФРР, решта - з бюджетів області та громади.

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 11.04.2024 № 80 та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.08.2022 року № 292"