, Головний редактор

КРАЩИХ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ ВІДЗНАЧИЛИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Сьогодні, у першу неділю жовтня, відзначаємо професійне свято працівників освітянської сфери. Напередодні цього дня Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, народний депутат України Сергій Євтушок, голова районної державної адміністрації Олександр Кохан, консультант голови районної ради Микола Костецький, начальниця управління освіти Діана Кошкіна привітали освітян громади та району.
Руслан Серпенінов висловив вдячність працівникам освіти від Сарненської громади, депутатів, членів виконавчого комітету Сарненської міської ради за постійне піклування про учнів, їх розвиток. А ще очільник громади вручив Грамоти Сарненської міської ради кращим представникам галузі.
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання