, Відділ соцзахисту

Функції

  • Забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту
  • Визначення та реалізація соціальних пріоритетів розвитку громади, розробка місцевих програм соціального спрямування, проєктів, програм та заходів щодо підтримки вразливих категорій населення.
  • Запровадження та надання місцевих гарантій соціального захисту, соціальної підтримки мешканців громади
  • Координація роботи закладів та установ соціального захисту комунальної форми власності.
  • Вирішення відповідно до законодавства питання щодо соціальної підтримки населення громади, співпраця з Центром надання адміністративних послуг та старостами.
  • Здійснення заходів щодо надання соціальної допомоги вразливим верствам населення громади.
  • Забезпечення надання за рахунок коштів територіальної громади ритуальних послуг у зв’язку з похованням громадян у випадках, передбачених законодавством (у тому числі одиноких).
  • Співпраця з КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради щодо здійснення відповідно до законодавства соціальної роботи в громаді, в тому числі виявлення осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  • Консультування мешканців територіальної громади з питань застосування законодавства щодо соціальної підтримки, надання соціальних послуг, захисту соціальних прав.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання