, Головний редактор

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ГРОМАДИ ВІДСЬОГОДНІ

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ГРОМАДИ ВІДСЬОГОДНІ


обговорили на черговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС

Члени комісії розглянули, зокрема, умови, згідно з якими працюватимуть усі заклади освіти громади. При цьому проаналізували кількісні дані щодо вакцинації працівників проти COVID-19.

Як відомо, відсьогодні на території всієї країни діятимуть правила «жовтої» карантинної зони. Працювати у звичному режимі тепер можуть лише ті навчальні заклади, де вакциновані 80% персоналу.

Тож, і в Сарненській громаді функціонуватимуть дитсадки, спеціальні заклади загальної середньої освіти та школи, в яких щеплення отримали понад 80% працівників.

Відтак, за умов «жовтої» зони працюватимуть очно, у повному режимі, лише 9 закладів загальної середньої освіти з усіх 32 функціонуючих у громаді. Адже в цих колективах працівники дотримались вимог стосовно вакцинації. Навчатимуться діти безпосередньо в класах, зокрема, Сарненського ліцею №1, Сарненської гімназії №3, Сарненського ліцею №4, Сарненського ліцею №5, Сарненського ліцею «Лідер», Люхчанського ліцею, Білятицької, Мар’янівської та Сваринівської гімназій.

Ті ж школи, в яких сьогодні навчання розпочали онлайн, також зможуть навчатись офлайн, тобто повернутися до звичного режиму, як тільки у навчальному закладі показник вакцинації працівників досягне 80%.

Але все ж, дитсадки, початкові класи та спецзаклади загальної освіти продовжать працювати. Це передбачено змінами, внесеними до Постанови Уряду #981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 22 вересня. Вони працюватимуть в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм. Зокрема, йдеться про такі зміни:
- умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу НЕ поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи закладів ЗСО. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм;
- такий «виняток» діятиме при «жовтому» та «червоному» рівнях епіднебезпеки.

Відтак, у нашій громаді в усіх 32 школах початкової ланки навчаються діти 1-4 класів, у звичному режимі працюють усі заклади дошкільної освіти, ресурсний центр і КЗ «Центр дитячої творчості».

Медзаклади Сарненської громади повністю забезпечені кількома видами вакцини проти COVID-19, організована зручна та доступна інфраструктура робота пунктів щеплення.

Останні документи

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Лютий
26 лютого 2024
№ 72 від 21 лютого 2024 року "Про надання дозволу на розміщення дитячих атракціонів"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Лютий
23 лютого 2024
№ 29 від 22 лютого 2024 року "«Про закриття руху автомобільного транспорту по вул. Європейській  у м. Сарни Рівненської області»"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Лютий
23 лютого 2024
№ 134 від 21 лютого 2024 року "Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Токарєвій Марії Валентинівні"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Лютий
23 лютого 2024
№ 133 від 21 лютого 2024 року "Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Токарєву Кирилу Андрійовичу"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Лютий
23 лютого 2024
№ 132 від 21 лютого 2024 року "Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Титечко Софії Володимирівні"

Пошук документів