Інспектори з благоустрою продовжують обстежувати території громади

За період з 01.09-08.09.2021р інспекція проводила свою діяльність у 4-х населених пунктах, зокрема у м. Сарни, с. Висове, с. Цепцевичі, с.Орлівка. За даний період обстежили 35 об'єктів, де ведеться підприємницька діяльність на предмет додержання санітарних вимог у літньо- осінній період. За результатами обстеження виявилось, що 18 суб'єктів господарювання неналежно утримують в чистоті свої та закріплені за ними території.
     На адресу інспекції також надійшло 4 звернення від мешканців Сарненської громади. Всі звернення опрацьовані та надана відповідь в межах компетенції інспекції. 5 попереджень надали власникам, котрі проживають в індивідуальних будинках приватного сектору. 3 попередження надано за зберігання будівельних матеріалів за межею приватної території, адже вони несуть незручності населенню. 2 попередження отримали мешканці громади за спалювання сухої рослинності.
Галарея до статті

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024