Два золота, два срібла та бронза - здобутки сарненських спортсменів у чемпіонаті з гирьового спорту

З 2 по 5 вересня у Києві, в Палаці спорту, проходив Чемпіонат України з гирьового спорту серед юніорів, чоловіків та жінок. Команду Рівненської області на змаганнях представили 10 учасників, з яких 3 - з Сарненської ТГ.

Іван Макаренко, з села Бутейки, тренер-викладач Сарненської ДЮСШ, виборов дві срібні нагороди у двоборстві та у довгому циклі, піднімав гирі вагою по 32 кілограми кожна. А Ольга Макаренко з цього ж села, посіла третє місце у класичному ривку, з гирею 24 кілограми.

Оксана Рабош з Сарн здобула дві золоті нагороди в двох дисциплінах, у класичному ривку та у Р12 + ривок з довільною зміною рук. Спортсменка є інспектором зв'язків з громадськістю відділу організації несення служби в місті Сарни. Вона пройшла рівень кваліфікації для участі у Чемпіонаті світу, що проходитиме в Будапешті (Угорщина), 20-25 жовтня, тренер Іван Макаренко.

ВІТАЄМО! ТАК ТРИМАТИ!

Галарея до статті

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"