, Адміністратор

Дні сіл відзначили мешканці Довгого та Чемерного

9 серпня, у день, коли Православна церква відзначає День святого великомученика Пантелеймона, традиційно відзначили Престольне свято у селах Чемерне та Довге, Тутовицького старостинського округу, Сарненської міської територіальної громади.

Аби засвідчити повагу, розділити радість цього дня та привітати жителів сіл, на свято завітав заступник Сарненського міського голови Володимир Міщеня. Він переказав теплі віншування від Руслана Серпенінова та побажав міцного здоров’я, радості й Божої благодаті.

Подяками міського голови на святковому дійстві відзначили кращих мешканців Чемерного та Довгого.

Суттєво допомогли в організації Престольного свята працівники КЗ МБК «Залізничник» та ПК "Юність" Сарненської міської ради. Також, прикрасили святкування самобутніми виступами аматорські колективи з довколишніх сіл.

 

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання