Міський голова зустрівся з Іваном Макаренком після його тріумфу на Чемпіонаті світу

Міський голова Руслан Серпенінов зустрівся з Іваном Макаренком, щоб особисто привітати його з видатними перемогами на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, який проходив на острові Керкіра в Греції. Під час цієї зустрічі Іван отримав слова подяки та визнання за свій внесок у розвиток спорту громади.
 «Ми пишаємося вашими досягненнями. Ваша праця й відданість спорту є прикладом для всіх, особливо для молодого покоління. Ви показали, що Україна може досягати висот на міжнародному рівні, і ми вдячні вам за це», – підкреслив Руслан Серпенінов під час зустрічі.
Іван Макаренко став дворазовим чемпіоном світу у поштовху та двоборстві, а також завоював бронзову нагороду у ривку, підтвердивши високий рівень підготовки українських спортсменів.

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 31 позачергова сесія від 18 жовтня 2024 року
18 жовтня 2024
Результати поіменного голосування та відеозапис 31-ї позачергової сесії від 18 жовтня 2024 року

18 жовтня 2024