«Повернувся з того світу – ворога мочити!» - так жартує Герой України - Іван Кишенко

«Повернувся з того світу – ворога мочити!»
так жартує Герой України - Іван Кишенко
Сьогодні міський голова Руслан Серпенінов зустрівся з Героєм України - бійцем-прикордонником з позивним «Шпак» - Іваном КИШЕНКОМ
Очільник громади подякував від себе особисто та від імені усієї громади солдату-кулеметнику за його героїзм на полі бою.
22 липня 2023 року Іван виступив самотужки на оборону позиції в районі населеного пункту Чернещина Ізюмського району, відволікаючи на себе увагу ворога, відкривши вогонь на ураження.
Після 6 пекельних годин тяжкого бою, витративши бойовий та резервний комплект боєприпасів, Іван повернувся до місця зосередження наших бійців знесиленим, пораненим та головне, живим.
За цей вчинок Указом Президента України солдату Івану Кишенку присвоєно звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка”.
Іван продовжує службу в рядах Держприкордонслужби бійцем«Сталевого кордону».
Нагадаємо, що на крайній сесії міськради обранці громади проголосували за присвоєння військовослужбовцю звання «Почесний громадянин громади» з виплатою грошової допомоги в розмірі 100 тис.грн.
Галарея до статті

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024