ПОЖЕЖУ КРАЩЕ ЗАПОБІГТИ, АНІЖ ЇЇ ЛІКВІДОВУВАТИ!

На території Сарненської громади сільськогосподарськими підприємствами та населенням проводяться роботи по збиранню зернових та заготівлі грубих кормів. Пора жнив та заготівля грубих кормів є особливим пожежонебезпечним періодом, який створюють спекотна погода, сухі хліба та трави, несправна сільськогосподарська техніка.
Загальновідомо, що в цей період найменша недбалість чи необережність у поводженні з вогнем біля хлібних масивів: кинутий недопалок, іскри від сільськогосподарської техніки, випалювання стерні тощо, можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат.
Так, 31 липня 2024 року, близько 12 год 30 хв, на розпайованих землях неподалік с.Висове Сарненської громади, виникла пожежа торф’яної підстилки на площі 0,03га, саме людська недбалість та безвідповідальність і стали причиною пожежі. Але, завдяки спільним злагодженим діям особового складу місцевого пожежно-рятувального підрозділу с.Тутовичі і відповідальним громадянам громади, пожежу вдалося ліквідувати та не допустити її розповсюдження на великі території.
Сарненська міська рада наголошує, що категорично заборонено розводити багаття на полях та біля них, спалювати стерню та пожнивні залишки і звертається до працівників сільськогосподарських підприємств, громадян громади із вимогою бути вкрай обережними в цей пожежонебезпечний період та не порушувати правил пожежної безпеки, під час проведення робіт по збиранню врожаю та звертає увагу, що за порушення правил пожежної безпеки, відповідно Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України, передбачено адміністративну а у деяких випадках і кримінальну відповідальність відповідно.
Шановні громадяни, якщо ви помітили виникнення загорання на хлібних масивах чи на відкритих територіях, негайно сповістіть про це Службу порятунку за номером 101!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни

Документи → Проєкти рішень 30-ї сесії міської ради