Актуальні питання про необхідність змін у Бюджетному кодексі України обговорили на Загальних зборах РРВ АМУ

Сьогодні у онлайн форматі об 11.00 годині голова громади Руслан Серпенінов взяв участь у позачергових Загальних зборах РРВ Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
Руслан Петрович нагадав присутнім про рішення, яке прийняли на Правлінні АМУ від 10 липня 2024 року «Про повернення «силового» ПДФО та збереження 64% ПДФО в бюджетах територіальних громад та закликав усі громади приєднатися до даної ініціативи та підтримати рішення Зборів на місцевому рівні.
За результатами голосування - учасники зустрічі підтримали Звернення до Голови Верховної Ради України, Премʼєр-міністра України, Народних депутатів України від Рівненської області, щодо внесення змін у Бюджетному кодексі України в частині:
- повернення в місцеві бюджети податку на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу, що надходив до бюджетів громад;
- збереження частки зарахування до бюджетів місцевого самоврядування податку на доходи фізичних осіб у розмірі 64%;
- збереження реверсної дотації в бюджетах територіальних громад.
Галарея до статті

17 жовтня 2024
Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)

17 жовтня 2024