, Адміністратор

№378 від 14 липня 2021 року "Про вступ до місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація громад зон спостереження АЕС»"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

14 липня 2021 року 

                                                  № 378

 

Про вступ до місцевої асоціації

органів місцевого самоврядування

«Асоціація громад зон

спостереження АЕС»

 

         

Відповідно до Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування щодо захисту прав та інтересів територіальних громад та відновлення прав населення, яке постійно проживає в 30-кілометровій зоні атомних електростанцій, що входять у зони спостереження АЕС, керуючись ст. 15, п. 21 частини першої ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сарненська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Вступити до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація громад зон спостереження АЕС».
  2. Уповноважити міського голову Руслана Серпенінова представляти інтереси Сарненської міської ради у відносинах з Місцевою асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація громад зон спостереження АЕС».

3.Організацію виконання цього рішення та контроль покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання